RC1206DR-07866RL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RC1206DR-07866RL
JLCPCB Part #
C5720443
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 866Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS