RC0805DR-07196KL
MFR.Part #
RC0805DR-07196KL
JLCPCB Part #
C3949248
Description
-55℃~+155℃ 125mW 196kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS