CRGV1206F178K
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CRGV1206F178K
JLCPCB Part #
C3947253
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 178kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS