RC1206DR-072K94L
MFR.Part #
RC1206DR-072K94L
JLCPCB Part #
C20163639
Description
-55℃~+155℃ 2.94kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS