SR1218KK-0762RL
MFR.Part #
SR1218KK-0762RL
JLCPCB Part #
C4012345
Description
-55℃~+155℃ 1W 62Ω Thick Film Resistor ±10% ±100ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS