KNP100JB-52-0R1
MFR.Part #
KNP100JB-52-0R1
JLCPCB Part #
C1382943
Description
-40℃~+200℃ 100mΩ 1W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D4.6xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS