AT1206DRE0730K9L
MFR.Part #
AT1206DRE0730K9L
JLCPCB Part #
C2132624
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 30.9kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS