RC0805JR-135M1L
MFR.Part #
RC0805JR-135M1L
JLCPCB Part #
C5862765
Description
-55℃~+155℃ 125mW 5.1MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS