RE0603FRE07523KL
MFR.Part #
RE0603FRE07523KL
JLCPCB Part #
C6758329
Description
-55℃~+155℃ 100mW 523kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS