AHA500FB-392R
MFR.Part #
AHA500FB-392R
JLCPCB Part #
C1568019
Description
392Ω 5W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS