RC0805JR-07100KL
MFR.Part #
RC0805JR-07100KL
JLCPCB Part #
C100049
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 125mW 150V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS