CFR3WSJT-73-5K6
MFR.Part #
CFR3WSJT-73-5K6
JLCPCB Part #
C1387580
Description
-55℃~+155℃ 3W 5.6kΩ Carbon Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS