RSF300JT-91-4K7
MFR.Part #
RSF300JT-91-4K7
JLCPCB Part #
C1396208
Description
-55℃~+155℃ 3W 4.7kΩ Metal Film Resistors ±300ppm/℃ ±5% 插件,D8.5xL24.5mm Through Hole Resistors ROHS