RT0805DRC076K19L
MFR.Part #
RT0805DRC076K19L
JLCPCB Part #
C2120875
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 6.19kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS