RC0805FR-7W22RL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RC0805FR-7W22RL
JLCPCB Part #
C6263199
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 150V 22Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS