RC0201FR-07681RL
MFR.Part #
RC0201FR-07681RL
JLCPCB Part #
C474809
Description
-55℃~+125℃ 25V 50mW 681Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS