RC0805FR-7W221RL
MFR.Part #
RC0805FR-7W221RL
JLCPCB Part #
C6966018
Description
-55℃~+155℃ 221Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS