RC0805FR-7W12R1L
MFR.Part #
RC0805FR-7W12R1L
JLCPCB Part #
C6638997
Description
-55℃~+155℃ 12.1Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS