RC0805FR-7W12RL
MFR.Part #
RC0805FR-7W12RL
JLCPCB Part #
C5720027
Description
-55℃~+155℃ 12Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS