RT1206CRE078K66L
MFR.Part #
RT1206CRE078K66L
JLCPCB Part #
C2137695
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 8.66kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS