RC0805FR-7W121RL
MFR.Part #
RC0805FR-7W121RL
JLCPCB Part #
C6263191
Description
-55℃~+155℃ 121Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS