RC0805FR-135M1L
MFR.Part #
RC0805FR-135M1L
JLCPCB Part #
C7276194
Description
-55℃~+155℃ 125mW 5.1MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS