RT0603BRB0721K5L
MFR.Part #
RT0603BRB0721K5L
JLCPCB Part #
C860223
Description
-55℃~+155℃ 100mW 21.5kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS