KNP200JB-73-150R
MFR.Part #
KNP200JB-73-150R
JLCPCB Part #
C1400881
Description
-40℃~+200℃ 150Ω 2W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D5.2xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS