RC0805DR-0721KL
MFR.Part #
RC0805DR-0721KL
JLCPCB Part #
C3970789
Description
-55℃~+155℃ 125mW 21kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS