RT1210BRD076K98L
MFR.Part #
RT1210BRD076K98L
JLCPCB Part #
C1699793
Description
-55℃~+125℃ 200V 250mW 6.98kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS