RC0603FR-1346K4L
MFR.Part #
RC0603FR-1346K4L
JLCPCB Part #
C6638401
Description
-55℃~+155℃ 100mW 46.4kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS