RC2512FK-073R92L
MFR.Part #
RC2512FK-073R92L
JLCPCB Part #
C878030
Description
-55℃~+155℃ 1W 3.92Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS