RC0603JR-07820RP
MFR.Part #
RC0603JR-07820RP
JLCPCB Part #
C6164791
Description
-55℃~+155℃ 100mW 820Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS