AC0603JR-07820RL
MFR.Part #
AC0603JR-07820RL
JLCPCB Part #
C228234
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 820Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS