AC1020JK-074R7L
MFR.Part #
AC1020JK-074R7L
JLCPCB Part #
C6492294
Description
-55℃~+155℃ 1W 4.7Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1020 Chip Resistor - Surface Mount ROHS