AT0603BRC07200RL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AT0603BRC07200RL
JLCPCB Part #
C5949366
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 200Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS