RC0603FR-7W442RL
MFR.Part #
RC0603FR-7W442RL
JLCPCB Part #
C6378481
Description
-55℃~+155℃ 200mW 442Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS