PNP7WVJT-91-2K2
MFR.Part #
PNP7WVJT-91-2K2
JLCPCB Part #
C1408203
Description
-40℃~+200℃ 2.2kΩ 7W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D7.5xL25mm Through Hole Resistors ROHS