RC0603FR-7W240RL
MFR.Part #
RC0603FR-7W240RL
JLCPCB Part #
C5842428
Description
-55℃~+155℃ 200mW 240Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS