AA2010JK-073K3L
MFR.Part #
AA2010JK-073K3L
JLCPCB Part #
C2135728
Description
-55℃~+155℃ 200V 3.3kΩ 750mW Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS