RC0603FR-103R92L
MFR.Part #
RC0603FR-103R92L
JLCPCB Part #
C20161770
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.92Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS