RN73H1JTTD8451A25
MFR.Part #
RN73H1JTTD8451A25
JLCPCB Part #
C4225285
Description
-55℃~+155℃ 100mW 8.45kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS