RC1206JR-7W30RL
MFR.Part #
RC1206JR-7W30RL
JLCPCB Part #
C20164406
Description
-55℃~+155℃ 30Ω 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS