RC0603FR-1039R2L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RC0603FR-1039R2L
JLCPCB Part #
C6164656
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 39.2Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS