RC0603FR-0768KP
MFR.Part #
RC0603FR-0768KP
JLCPCB Part #
C20161738
Description
-55℃~+155℃ 100mW 68kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS