RT1206BRE071R74L
MFR.Part #
RT1206BRE071R74L
JLCPCB Part #
C5739133
Description
-55℃~+155℃ 1.74Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS