AR0805FR-0719K6L
MFR.Part #
AR0805FR-0719K6L
JLCPCB Part #
C3976093
Description
-55℃~+155℃ 125mW 19.6kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS