RC0603FR-0720KP
MFR.Part #
RC0603FR-0720KP
JLCPCB Part #
C6752110
Description
-55℃~+155℃ 100mW 20kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS