AA0201FR-0769R8L
MFR.Part #
AA0201FR-0769R8L
JLCPCB Part #
C3920792
Description
-55℃~+155℃ 50mW 69.8Ω Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS