RT0603FRE10100KL
MFR.Part #
RT0603FRE10100KL
JLCPCB Part #
C5896350
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 100mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS