RN73H1JTTD1980F10
MFR.Part #
RN73H1JTTD1980F10
JLCPCB Part #
C4190615
Description
100mW 198Ω Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS