RC0603DR-079K76L
MFR.Part #
RC0603DR-079K76L
JLCPCB Part #
C4185503
Description
-55℃~+155℃ 100mW 9.76kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS