RT1206BRB073K74L
MFR.Part #
RT1206BRB073K74L
JLCPCB Part #
C5879714
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.74kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS