AC1225FK-07191RL
MFR.Part #
AC1225FK-07191RL
JLCPCB Part #
C6492468
Description
-55℃~+155℃ 191Ω 2W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS